Najczęściej zadawane pytania

1W jaki sposób można umówić się na spotkanie?
W celu umówienia dogodnego terminu spotkania prosimy o kontakt telefoniczny z numerami 502 336 165 lub 506 059 767. Istnieje możliwość umówienia spotkania w dowolny dzień tygodnia, a także w sobotę lub niedzielę. Także godziny spotkań są indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego Klienta.
2Czy istnieje możliwość uzyskania porady prawnej drogą telefoniczną lub mailową?
Co do zasady porad prawnych udzielamy podczas bezpośredniego spotkania. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów istnieje również możliwość uzyskania porady prawnej drogą mailową za pomocą zamieszczonego obok formularza. W takim wypadku w zwrotnej wiadomości mailowej przekazujemy informację, co do możliwości udzielenia porady, jej wyceny a także przewidywanego terminu załatwienia sprawy. Dla stałych klientów oferujemy również porady prawne udzielane drogą telefoniczną
3Co należy przygotować i przynieść na pierwsze spotkanie?
Dla właściwego zajęcia się sprawą i znalezienia najlepszego rozwiązania problemu ważne jest poznanie wszystkich okoliczności sprawy i posiadanych przez Klienta dokumentów. Dlatego na pierwsze spotkanie należy przygotować i przynieść wszelkie dokumenty związane ze sprawą, a także zastanowić się nad pytaniami na które Klient chciałby poznać odpowiedź. Jeśli Klient przychodzi przygotowany na spotkanie z ma dużą szansę uzyskania porady prawnej już przy pierwszym spotkaniu.
4Ile wynosi wynagrodzenie radcy prawnego?
Wynagrodzenie radcy prawnego uzgadniana jest indywidualnie, po wstępnym zapoznaniu się ze sprawą i dokumentacją. Wysokość wynagrodzenia zależy od stopnia zawiłości sprawy, nakładu pracy, jak również przewidywanego czasu jej trwania.   W praktyce kancelaria stosuje dwa systemy rozliczeń: - wynagrodzenie ryczałtowe, czyli określenie z góry kwoty wynagrodzenia. - wynagrodzenie godzinowe, w sytuacjach, gdy nie można przewidzieć z góry nakładu pracy i czasu niezbędnego dla rozwiązania problemu. Istnieje także możliwość zawarcia klauzuli „premia za sukces” (success fee).

Spotkajmy się